Demi Lovato i thotë ‘mbretëreshë’ këngëtares shqiptare

Demi Lovato i thotë ‘mbretëreshë’ këngëtares shqiptare

275
0

Demi Lovato dhe Bebe Rexha tash e sa kohë po flitet se kanë bërë një këngë bashkë.

Kjo pasi që kohët e fundit ato nuk po i ndalin komentet në postimet e njëra-tjetrës në Instagram.

E këtë herë është Lovato ajo që i ka shkruar Bebes në një postim ku këngëtarja me prejardhje shqiptare shihet me modelen Ashely Graham.

Demi i quan ato ‘mbretëresha’, duke marrë kështu konfirmimin e shumë fansave.