Debile e shikon veten në pasqyrë?”, ja si ia kthen Aulona Musta

Debile e shikon veten në pasqyrë?”, ja si ia kthen Aulona Musta

231
0

 

Moderatorja Aulona Musta ka ndarë disa foto ku shihet me rroba banjo teksa në sy bie trupi i saj i palestruar.

Mirëpo, njëra nga fanset e quan Aulonën debile në komente.

“Ik o debile se na çmende me këto foto idiote, e shikon vetëm në pasqyrë moj”, i shkruan ndjekësja gazetares.

Ndërkohë që kjo e fundit nuk e ka duruar dhe ia ka kthyer me të njëjtën monedhë.

“Idiote ik ti, se unë jam në shtëpinë time, ti ke ardhur e padëshiruar”, ia kthen Aulona.