Dafina Zeqiri vazhdon të mahnisë nga Santorini (FOTO)

Dafina Zeqiri vazhdon të mahnisë nga Santorini (FOTO)

1461
0

1471947910_dafina6

Pavarësisht angazhimeve të shumta të saj në muzikë, këngëtarja Dafina Zeqiri ka gjetur pak kohë edhe për pushime në këtë ditë të nxehta vere.

Këngëtarja ka postuar disa foto së fundmi në profilet e saj në rrjetet sociale nga ishulli grek i Santorinit ku është duke pushuar.

Dafina njihet për linjat e saj perfekte dhe trupin e palestruar, ndërsa në foto nuk heziton të publikojë edhe të pasmet. Sigurisht që duket mëse perfekte./ Top Channel