“Çuno more çun gushën si pullum”, duke dridhur belin, hipur mbi karrige...

“Çuno more çun gushën si pullum”, duke dridhur belin, hipur mbi karrige Xhensila Myrtezaj ‘e djeg’ në kërcim (VIDEO)

430
0

Xhensila Myrtezajn e shikojmë duke kërcyer vetëm nëpër koncertet e saj, që realizon në Shqipëri e më tej, në diasporë. Por, një video e ndarë nga këngëtarja, tregon se çifti i famshëm, Xhensila dhe Besi po argëtohen në një mbrëmje festive mes miqsh. Hipur mbi karrige, duke kërcyer e duke dridhur belin, Xhensila duket se e ka shijuar shumë darkën me muzikë mes miqsh, ndërsa Klajdi Haruni këndonte këngën, “Çuno more çun gushën si pullum”. Një atmosferë e ndezur, në sfond duken miqtë e ngushtë të çiftit, ku ngjitur me Bes Kallakun qëndron dhe aktori Arben Derhemi.