Çmendet Gugu, video erotike në Instagram (Video)

Çmendet Gugu, video erotike në Instagram (Video)

700
0

eee_1474047975-4456714

Këngëtarja me pseudonimin Gugu, e cila vetëm ditët e fundit ka publikuar edhe klipin e saj më të fundit, duket se nuk është mjaftuar me kaq.

Për të tërhequr ajo ka publikuar një video ku shfaqet me reçipeta dhe duke performuar në mënyrë mjaft erotike. /Gazeta Express/