Çiljeta ndryshon pamje. Nuk do ta besoni si duket tani

Çiljeta ndryshon pamje. Nuk do ta besoni si duket tani

211
0

Që Çiljeta pëlqen të eksperimentojë me pamjen e saj, kjo dihet pasi çdo vit e shohim me një pamje të re. Por prej disa kohësh këngëtarja i ka qëndruan besnik flokut të zi dhe nuk ka bërë shumë ndryshime.

Por sot Çili ka vendosur të ndryshojë duke i habitur fansat. Ajo ka postuar një foto me flokët kaçurrela të cilat i shkojnë shumë.

Duket se Çiljeta është shumë e kënaqur me pamjen e saj pasi shkruan: “I dua flokët e mi”.