Çifti i famshëm turk do martohet këtë verë, ja detajet

Çifti i famshëm turk do martohet këtë verë, ja detajet

109
0

Ata janë në një lidhje prej 3 vitesh. Në çdo shfaqje publike të tyrën, ata duken mjaft të dashuruar me njëri-tjetrin. Po flasim për dy aktorët turk Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen.

Çifti i njohur do kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë këtë verë. Ata kanë vendosur të martohen më 29 qershor, në një nga rezidencat më luksoze në Turqi, në rezidencën ‘Bosphorus’.Mendohet se shpenzimet për një person të ftuar në ceremoni shkojnë rreth 600 lira turke. Epo edhe neve s’na mbetet gjë tjetër veçse se t’i urojmë jetë të gjatë dhe të lumtur çiftit së bashku.

 

loading...