Çiftet perfekte sipas horoskopit: Mos u ngatërroni me të tjerë

Çiftet perfekte sipas horoskopit: Mos u ngatërroni me të tjerë

661
0

Demi është mendimtar i madh në dashuri. Përputhshmëria në dashuri është e sigurtë me shenja të Tokës si: Demi, Virgjëresha dhe Bricjapi.

 

Për Binjakët dashuria është entuziasëm e ndaj tërhiqet nga Binjakët, Peshorja dhe Ujori.

 

Për Gaforren qetësia dhe dhe thjeshtësia janë fjalët kyçe për dashurinë. Kjo shenjë e ujit kombinon me Gaforre, Akrep dhe Peshqit.

 

Luani sjell lumturi në çift dhe pretendon besnikëri. Kombinon me shenjat e zjarrit si: Dashin, Luanin dhe Shigjetarin.

 

Virgjëresha romantike dhe kurajoze kombinon me Virgjëreshë, Dem dhe Bricjap.

 

Peshorja që është gjithmonë në kërkim të ëmbëlsisë dhe romanticitetit kombinon me Binjakë, Peshore dhe me Ujor.

 

Akrepi që tërhiqet nga misteri, gjërat e çuditshme dhe të rralla kombinon me Gaforre, Peshqit dhe Akrep.

 

Shigjetari bie në dashuri menjëherë dhe kombinon me Dash, Shigjetar dhe Luan.

 

Bricjapi ka lindur për të jetuar dashurinë sekrete. Kombinon me Virgjëreshë, Shigjetar dhe Dem.

 

Ujori është shpirt i lirë dhe i vështirë për ta “lidhur”. Kombinon me Binjakë, Peshore dhe Ujor.

 

Peshqit janë të ëmbël dhe romatikë. Kombinojnë me Peshqit, Ujorin dhe Akrepin.