“Ciao” Milan, Donnarumma te ‘klubi më i madh në botë’

“Ciao” Milan, Donnarumma te ‘klubi më i madh në botë’

119
0

Gianluigi Donnarumma mund të largohet nga Milan, gjatë afatit kalimtar të verës.

E përditshmja sportive madrilene “AS” shkruan se portieri italian i është ofruar Real Madridit, përcjell “lajmi.net”.

Menaxheri i tij Mino Raiola tashmë ia ka ofruar lojtarin Realit dhe Manchester Unitedit dhe skuadra e ardhshme e tij do të vendoset nga vendimi i David De Geas

 

loading...