Çfarë pritet sot nga Bild, kush do të dalë në përgjime?

Çfarë pritet sot nga Bild, kush do të dalë në përgjime?

255
0

Sipas raportimeve të mesditës së djeshme  gazeta më e madhe në Europë, Bild do të botojë sot pergjime të reja.

Bëhet fjalë për 16 audio përgjime që kanë të bëjnë me blerjen dhe vjedhjen e votave nga qeveria e Edi Ramës dhe njerëzit e tij.

Por kush janë njerëzit që.do të dalin në këto përgjime?

Burimet kanë bërë të ditur se bëhet fjalë për personazhe nga sferat më të larta të qeverisë së Edi Ramës e deri tek ata më.të ulëta.

Pasditen e sotme pritet që gjithçka do të zbulohet.

PORTALI VIZION do të raportojë në kohe reale gjithçka do të vijë nga prestigjozja  gjermane.