Çfarë po ndodh? Të shtëna me armë zjarri pranë Bashkisë së…Elbasanit

Çfarë po ndodh? Të shtëna me armë zjarri pranë Bashkisë së…Elbasanit

357
0

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmë pranë Bashkisë së Elbasanit, teksa bëhet me dije se nuk ka pasur persona të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur pranë Bashkisë së Elbasanit, por nuk dihen detaje të tjera lidhur me këto ngjarje.

Policia ka shkruar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e personave që kanë qëlluar me armë.

Akoma nuk dihet se kush apo përse ka gjuajtur me armë.