Çfarë po ndodh, dy vite pas lidhjes, Kylie Jenner dhe Travis Scott...

Çfarë po ndodh, dy vite pas lidhjes, Kylie Jenner dhe Travis Scott ndahen

178
0

Çifti i njohur Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott nuk janë më bashkë. Sipas mediave të huaja ata janë ndarë dy vite pas lidhjes.

Dyshja janë përpjekur të rregullojnë marrëdhënien dhe t’a bëjnë lidhjen të funksionojë, por nuk ia kanë dalë.

Për këtë arsye ata kanë vendosur të ndahen. Kylie dhe Travis janë parë bashkë për herë të fundit gjatë muajit gusht, në premierën e filmit-dokumentar të reperit.

Pak ditë më parë Kylie u shtrua në spital për shkak të komplikcioneve nga gripi dhe sipas mediave Travis nuk ishte me të.

Kylie dhe Travis janë prindër të një vajze1-vjeçare të quajtur Stormi