‘Çfarë ke moj?’/ Marina zgjohet nga gjumi me nerva, injoron dhe Getoarin

‘Çfarë ke moj?’/ Marina zgjohet nga gjumi me nerva, injoron dhe Getoarin

150
0

Mesa duket kjo javë nuk ka nisur shumë mirë për moderatoren Marina Vjollca. Mesa duket moderatorja është ngritur me nerva e këtë e ka treguar vetë ajo me postimin e fundit. Marina ka postuar foton e një maceje që ka kthyer shpinën, e ulur në divan.

 

Postimi i Marinës

“Çfarë ke moj?”, ndërsa ajo i ktheht me: Asgjë s’kam, shkruhet me dialekt kosovar moderatorja.

 

Të jetë zënë vallë me Getoarin?