Çfarë bejnë turistët në plazhet shqiptare. Nudo, seks dhe….. (VIDEO)

Çfarë bejnë turistët në plazhet shqiptare. Nudo, seks dhe….. (VIDEO)

2211
0

Lakuriq, duke notuar, ose duke bërë shëtitje në brezin e rërës. Nudo në mes të ditës në një vend publik. Kjo ndodhi në plazhin e Vilë Bashtovës në grykëderdhjen e Shkumbinit, sic duket nga pamjet e filmuara nga ABC News.

censure1

Nuk duan t’ia dinë dhe as shqetësohen. Por bëjnë seks në grup. Një numër i madh rulotash janë ndaluar këtu prej dy javësh. Në zonë kundërmon era hashash. Por edhe drogëra të tjera. Shenjat janë të dukshme ngado.

censure2

 

censure3

Shiringat dhe një tub kanë mbetur ende mbi këtë oxhak të improvizuar për përgatitjen e lëndëve narkotike.

Grupi i xhirimit i televizionit u afrua të bisedonte me ndonjë nga të rinjtë që po pushonin në plazh, por u refuzuan.

censure4

Më guximtarët kërcënuan operatorin dhe gazetaren sapo panë kameran.

Megjithatë territori duket i pastruar. Turistët i kanë mbledhur mbetjet dhe i kanë futur në thasë plastike. Atu ku kanë mbërritur pushuesit e seksit, drogës dhe muzikës, nuk gjenden vendas. Në Vilë Bashtovë plazhi është braktisur nga vendasit. Zona tani u përket pushuesve nudo për seks, drogë dhe muzikë./Burimi: ABCnews