Ceremonia: Brenda dasmës së Erik Lloshit dhe të ftuarit VIP që morën...

Ceremonia: Brenda dasmës së Erik Lloshit dhe të ftuarit VIP që morën pjesë!

533
0

 

Mbrëmjen e së shtunës (17 gusht), këngëtari Erik Lloshi i dha fund beqarisë. Eriku kurorëzoi historinë 2 vjeçare të dashurisë me partneren Romina, nëpërmjet një ceremonie dasme të zhvilluar në një prej restoranteve në periferi të Tiranës.

Image

 

Artisti kishte zgjedhur që ditën e tij të madhe t’ja besonte këngëtares Aurela Gaçe, e cila ndezi atmosferën në dasmën me dhjetra të ftuar.

Image

Miqtë artistë të këngëtarit nuk nguruan të përshëndesin çiftin, duke perfomuar secili prej tyre këngë.

Image

 

Erik Lloshi dhe Romina e bënë publike lidhjen e tyre një vit më parë.