Burri tregon tmerrin: Gruaja më lidhi dhe ma preu me thikë

Burri tregon tmerrin: Gruaja më lidhi dhe ma preu me thikë

307
0

Një burrë në Karolinen e Veriut ka jetuar tmerrin, kur gruaja siç tregon ai vetë e ka lidhur dhe i ka prerë me thikë organin gjenital.

James Frabutt 61-vjeç është gjetur i gjakosur në shtrat, ndërsa  tregoi për policinë se gruaja e tij Victoria Thomas Frabutt 56-vjeç e ka lidhur dhe ia ka prerë penisin.

Ai u dergua me urgjencë në spital, ndërkohë që motivet e kësaj hakmarrjeje nga ana e gruas nuk bëhen të ditura.

Organi i prere qe u gjet ne banese u fut ne akull dhe iu dërguar personelit mjekësor. Nuk ka ende të dhëna për gjendjen shëndetësore të burrit.