Brenda vilës së Blendi Fevziut, gazetari publikon pamjet (FOTOT)

Brenda vilës së Blendi Fevziut, gazetari publikon pamjet (FOTOT)

188
0

 

Blendi Fevziu është padyshim një ndër gazetarët më të suksesshëm dhe më të paguar.

 

Shpesh Fevziu vihet në qendër të vëmendjes për jetën që bën, ku bien në sy pushimet në vende të ndryshme të botës.

Screenshot_10.jpg

Ndërkohë, pak orë më parë gazetari ka publikuar pamje nga shtëpia e tij private në Tiranë. Në foto Fevziu shfaqet i veshur me kostum blu, ndërsa pozon në oborrin e shtëpisë dhe në verandë.

Screenshot_9.jpg

Ndërkaq, duket se në vilën e tij mbizotëron ngjyra e verdhë dhe e bardha.