BORA ZEMANI NE KRAHET E SEMI JAUPAJ, KA NJE DEDIKIM PER TE!

BORA ZEMANI NE KRAHET E SEMI JAUPAJ, KA NJE DEDIKIM PER TE!

59
0

Tashme pas postimit qe beri per ti dhene fund te gjithe kaosit ne rrjet, duket se Bora Zemani i eshte kthyet jetes normalisht.

Mbremjen e djeshme ajo ka publikuar nje foto krah shoqes se saj te ngushte Semit ku perbri shkruan:

”Me nje beb te vockel fare”.

Semi u perpoq per nje ribashkim te Bores dhe Donaldit, ndonse rezultati ndryshoi sapo ajo doli nga shtepia!

Shperndaje