Bleona sërish në “Oscars”, befason me paraqitjen

Bleona sërish në “Oscars”, befason me paraqitjen

642
0

Bleona Qereti është duke jetuar dhe vepruar në Amerikë tash e sa vite. Atë e kemi parë shumë shpesh të merr pjesë në ceremonitë më prestigjioze që mbahen atje. Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve “Oscars”, ku e pranishme ishte edhe Bleona Qereti. Ajo ka befasuar me paraqitjen në tapetin e kuq, me një fustan të gjatë që kishte veshur dhe flokë e lëshuara. Për ndjekësit në rrjete sociale, këngëtarja ka publikuar disa imazhe gjatë gjithë ceremonisë.