Bleona Qereti i heq të gjitha në Ibiza, shfaqet “toples” nga jahti...

Bleona Qereti i heq të gjitha në Ibiza, shfaqet “toples” nga jahti luksoz

298
0

Këngëtarja Bleona Qereti vijon pushimet me Aurela Hoxhën dhe Endrit Mertirin në Ibiza, grupi duket se po kalojn pushime të çmendura.

Bleona Qereti i heq të gjitha në Ibiza, shfaqet “toples” nga jahti luksoz Bleona Qereti 9 Gusht, 2019 14:50 Përditësuar: 16:02

Spanjë– Pushimet e Bleona Qerretit, duket se janë po aq të çmendura sa dhe vet ajo. E ftuar në promovimin e linjës të fundit të rrobave së banjos nga modelja Aurela Hoxha, ajo ka ndarë momente tepër provokuese me ndjekësit e saj.

Bleona gjatë kësaj kohe, ka postuar vazhdimisht foto nga pushimet në Ibiza, ku duket nën shoqërinë e Aurela Hoxhës dhe Endrit Mertirit.

loading...