Bie nga shtylla e tensionit të lartë, 35-vjeçari transportohet me helikopter drejt...

Bie nga shtylla e tensionit të lartë, 35-vjeçari transportohet me helikopter drejt Tiranës

153
0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në fshati Zerqan të Dibrës.

Shtetasi Robert Ceka  ka rënë aksidentalisht nga shtylla e tensionit të lartë dhe është plagosur.

35-vjeçari është dërguar me helikopter menjëherë drejt Tiranës.

Tashmë ndodhet nën kujdesin e mjekëve, ndërkohë policia po punon për të zbardhur ngjarjen e plotë.