Besojeni ose jo, Eni Çobani tani po provon muzikën dhe ja nisi...

Besojeni ose jo, Eni Çobani tani po provon muzikën dhe ja nisi me një këngë bashkëpunim me këngëtaren e njohur shqiptare

579
0

Jemi mësuar që ta shohim nën petkun e juristes teksa përballë historive njerëzore tenton të gjejë “të mesmen e artë”. Por as nuk e kishit imagjinuar pasionin e fshehur të Eni Cobanit!

Pak netë më parë, teksa ishte e ftuara speciale në eventin e bukurisë “Miss Shqipëria 2019”, krahas shpalljes së çmimit të madh , ajo u ngjit në skenë edhep për një tjetër “mission”. Për herë të parë, juristen e pamë nën rolin e këngëtares ku së bashku me artisten e njohur shqiptare Irma Libohova erdhën në një bashkëpun

Kjo surprizë ishte shumë e këndshme për të gjithë pasi Eni asnjëherë nuk kishte folur për këtë anë të saj. Duke qenë se bëhej fjalë për natën finale të një eventi, me siguri ky ishte një eksperiment i lezetshëm nga ana e Enit pasi nuk besojmë se do ta vazhdojë më tepër këtë gjë