BES KALLAKU ‘TALLET KEQ’ ME XHENSILËN DHE PIRRO ÇAKON, SJELL VERSIONIN EPIK...

BES KALLAKU ‘TALLET KEQ’ ME XHENSILËN DHE PIRRO ÇAKON, SJELL VERSIONIN EPIK TË KËNGËS ‘SEKRETI IM’

520
0

Bes Kallaku është një ndër persoanzhet më të njohur të ekranit dhe po ashtu më i ndjekuri në rrjetet sociale.

Së fundmi Besi i ka bërë ndjekësit e tij të qeshin me lot. Aktori ka sjellë versionin e tij të këngës  ‘Sekreti im’ bashkëpunim mes Xhensila Myrtezajt dhe Pirro Çakos.

Besi shaqet në makinën e tij ku në sfond është kënga ‘Sekreti im’, ndërsa ai është veshur si një nënë e moshuar.

Videoja është pëlqyer dhe komentuar nga ndjekësit.