Berisha publikon fotot: Kësaj i thonë shpartallim i shkollës!

Berisha publikon fotot: Kësaj i thonë shpartallim i shkollës!

219
0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në “Facebook” mesazhin e një qytetari dixhital, i cili denoncon daljen e tezës së provimit të matematikës për mini maturën.

“Keto jane provimet qe organizon ndrikull Shahini ne narkoshtetin e Edvin Kristaq Droges!Ne darke u shpernda teza dhe dhe zgjidhja e saj per provimin e lirimit te klasave te 9 ta! Ketij i thone shpartallim i shkolles!”, shkruan Berisha teksa publikon mesazhin.

Statusi i Sali Berishës në Facebook:

Keto jane provimet qe organizon ndrikull Shahini ne narkoshtetin e Edvin Kristaq Droges!

Ne darke u shpernda teza dhe dhe zgjidhja e saj per provimin e lirimit te klasave te 9 ta! Ketij i thone shpartallim i shkolles!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

Përshëndetje zoti Berisha.
Mirë maturën që e kanë degraduar, por ju futën me themel edhe provimeve të lirimit të klasës së 9. Ja teza e zgjidhur, e cila ka dalë që mbrëmë në darkë. Nxënësit sot duhet vetëm ta kopjojnë, se e kanë gati të zgjidhur.
Këto janë standardet e rilindjes dhe të ministrisë së papërgjegjshme për arsimin.
Ju përshëndes. /

Keto jane provimet qe organizon ndrikull Shahini ne narkoshtetin e Edvin Kristaq Droges!

Ne darke u shpernda teza dhe dhe zgjidhja e saj per provimin e lirimit te klasave te 9 ta! Ketij i thone shpartallim i shkolles!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital.