Berisha “dhuratë’ të veçantë këtë mëngjes për Ramën

Berisha “dhuratë’ të veçantë këtë mëngjes për Ramën

270
0

Ish  kryeministri Sali Berisha e ka nisur ditën me një postim të veçantë për kreun e qeverisë, Edi Rama. Ai ka postuar në profiling e tij një foto me një kollare me ngjyrë rozë, ku ka të stampuar pinokun, dhe thotë se kjo është dhurata e një qytetari dixhital. “Qytetari dixhital ka nje dhurate te vecante per Edi Ramen! Ta gezoje!”-ishte mesazhi.