Berat/ Përmbyset një autobus në Poshnje

Berat/ Përmbyset një autobus në Poshnje

274
0

Një autobus është përmbysur në aksin rrugor Berat – Poshnje. Fatmirësisht, vetëm dy persona janë plagosur lehtë.

Shoferi i autobusit ka humbur kontrollin e mjetit për shkak të lagështisë.

Sipas korrespondentit tone ne Berat,  aksidenti ka ndodhur rreth orës 7:30. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Berat, përmbyset një autobus në Poshnje