Benardi feston ditëlindjen me Xhenin, por një incident prish gjithçka

Benardi feston ditëlindjen me Xhenin, por një incident prish gjithçka

86
0

 Çifti i njohur i Big Brother, Xheni dhe Benardi mbrëmjen e djeshme si gjithnjë e kanë kaluar në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Këtë herë ata kanë zgjedhur të darkojnë jashtë e të prisnin orën 00:00 që përkonte dhe me ditëlindjen e Benardit. Ishte hera e parë që ai e festonte ditëlindjen me Xhenin, me të cilën u njohën në shtëpinë e Big Brother.

1

“Me zemrën time. E mora dhe urimin e parë për ditëlindje”, shkruan ish-banori në një foto ku shfaqet bashkë me të dashurën e tij.

xheni-benard-1

loading...