Bëmat e tij nuk kanë fund! Maradona bëhet gaz i botës, ul...

Bëmat e tij nuk kanë fund! Maradona bëhet gaz i botës, ul pantallonat dhe tregon…

67
0

Bëmat e legjendës Diego Armando Maradona nuk kanë fund. Një video epike është duke bërë xhiron e internetit në rrjetet sociale. 59-vjeçari shfaqet duke vallëzuar, teksa befas, ul pantallonat duke treguar prapanicën, teksa ishte duke u filmuar në ambientet e shtëpisë.

 

Një gjest aspak i hijshëm ky i legjendës argjentinase, i cili prodhon gjithmonë lajm me deklaratat apo gjestet e tij. Pavarësisht se mosha ikën, Diego mbetet i njëjtë… i papërmbajtshëm.