Bebe Rexha ‘thyen’ rrjetin, paraqitet joshëse nga pishina

Bebe Rexha ‘thyen’ rrjetin, paraqitet joshëse nga pishina

498
0

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare me famë ndërkombëtare.

Këngëtarja me origjinë nga Dibra, ditë më parë ishte në qendër të vëmendjes nga mediat rozë për shkak të një fotografie nga paparacit, e që aludonin se ajo kishte shtuar disa kile të tepërta.

Por në paraqitjen e fundit ajo u’a dëshmon fansave se tanimë është në formën më të mirë dhe është krenare me format trupore të saj që i ka ekspozuar duke u paraqitur nga pishina.