Bebe Rexha i gëzohet edhe një suksesi tjetër

Bebe Rexha i gëzohet edhe një suksesi tjetër

106
0

Sukseset e këngëtareve shqiptare nuk kanë të ndalur. Rita Ora, Dua Lipa dhe Bebe Rexha janë tri artistet shqiptare që po korrin suksese të mëdha në muzikë. Është kjo Bebe e cila i është gëzuar edhe një suksesi tjetër, pasi projektet e saj po pëlqehen me të madhe nga publiku. Kënga “I’m a mess”, është kënga e parë solo që renditet në top 100-she në Billboard, për çka edhe është gëzuar. Ndryshe, ajo po shijon suksesin edhe të albumit të fundit ‘Expectations’, që pati një pritshmëri të mirë nga publiku.