Basha: Rama-Marku shkatërruan përfundimisht hetimet për Tahirin

Basha: Rama-Marku shkatërruan përfundimisht hetimet për Tahirin

298
0

Kreu i PD-së, Lulzim Basha të enjten ka reaguar për lëvizjet e paligjshme të prokurorëve nga Arta Marku. Basha shkruan se Rama-Marku shkatërruan përfundimisht hetimet për Saimir Tahirin, duke i përgatitur mbylljen e dosjes. Ai thekson se i njëjti skenar po zbatohet për të lehtësuar Shullazin. Sipas tij, drejtësia ka mbaruar dhe krimi po triumfon.