Basha do takojë Donald Trump, fermeri i “nxjerr” sekretin

Basha do takojë Donald Trump, fermeri i “nxjerr” sekretin

291
0

Kryetari i PD-së Lulzim Basha paralajmëron një vizitë në SHBA dhe  takimin e tij me presidentin Donald Trump. Paraditen e sotme në një takim me fermerët e zonës së Korçës në kuadër të fushatës elektorale u mbajt kjo bisedë Fermeri: Uroj që t’ia thuash Presidentit Trump këto që po themi ne, kur të shkosh atje. Basha: Petrit, jam kurioz kush të tha, nga e more vesh që do takoj Presidentin Trump?

Puna jote nga e more vesh, por mos na i hap sekretet kështu se do mërzitet Ed Rama se nuk e takoi dot. Pas mbledhjes do ma tregosh nga e more vesh që do takoj Presidentin Trump.