Balerina e Fiks Fare ju lë pa frymë, shikoni FOTOT e saj

Balerina e Fiks Fare ju lë pa frymë, shikoni FOTOT e saj

1195
0

Brisi Mehmeti është prej femrave më seksi shqiptare.

Në bikini ngjyrë kuqe dhe e sapo larë në det, ajo u shfaq në plazh, për të bërë foto.

Trupi i saj sigurisht se është në top formë.

Brisi është prej bjondeve më atraktive shqiptare, por ajo me vallëzimet e saj në “Fiks Fare” shpesh ka ditur të rrëmbejë vëmendjen.