Autoret Postuar nga vizional

vizional

22839 Postimet 0 COMMENTS

“Unë jam lidere, por fëmijët nuk besojnë për faktin që jam...

Të parën herë që dëgjova një koment seksist në punë isha 17 vjec teksa kur punoja në një supermarket. Ashtu si shumë gra të...

Melania Trump dhe fëmijët…

Në një postim nga ambasada amerikane në Tiranë, zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, së bashku me një grup fëmijësh mbjellin...

Mëngjesi i Miriam Canit…

Këngëtarja Miriam Cani e ka nisur këtë mëngjes duke zbuluar disa “sekrete” të vogla të saj, përmes një postimi në rrjete sociale. Ajo ka...

Çfarë po ndodh në Kosovë…a bie nesër Qeveria “Mustafa”

Opozita është e bindur se deri nesër do t’i sigurojë 61 vota, edhe me ndihmën e deputetëve të koalicionit, që kjo Qeveri të bjerë...

Takimi me Eliza Dushkun, gazetari rrëfen emocionet

Gazetari sportiv i Televizionit Publik Shiptar, Defrim Methasani, rrëfen emocionet pas takimit me aktoren me famë botërore, Eliza Dushku. Ja çfarë shkruan Methasani në...

Lajm i çuditshëm nga Barcelona…

"Mundo Deportivo" ka befasuar me një lajm për ekipin e Barcelonës. Barcelona do të bëjë ndryshime në ekip, gjatë afatit kalimtar të verës. Por,...

Bill Clinton do të sjellë novelën e parë

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara, Bill Clinton, është duke bashkëpunuar me një roamncier të njohur për të shkruar librin e tij të parë imagjinar....

Nishani uron Presidentin e ri të Francës, Macron

Presidenti i Republikës Bujar Nishani ka uruar presidentin e ri të Francës Emmanuel Macron.  “Mbështetja e popullit francez për Ju ishte një mbështetje e...

Shqiptarët në SHBA: Samiti i Diasporës nuk pati objektiva të paracaktuara,...

Samiti i Diasporës që u mbajt disa ditë më parë në Shqipëri, ka ngjallur reagime të ndryshme mes shqiptarëve që punojnë e jetojnë jashtë...