Autoret Postuar nga vizional

vizional

21129 Postimet 0 COMMENTS

Modelja e dikurshme lufton kundër ISIS (VIDEO)

Dikur ishte modele por tashmë i është futur betejave ushtarake! Pra është ish-modelja kanadeze Hanna Tiger Bohman, e cila është bashkuar me njësitë ushtarake...

Miti dhe trashёgimia e JFK – 100 vjetori i lindjes sё...

SHBA kujton njё ndёr presidentёt, tё cilin ende shumё vetë e adhurojnё, ndonёse ai ishte vetёm njёmijё ditё nё post, nga janari 1961 deri...

Europa ime: Qielli, Toka, Identiteti

Mbi se bazohen identitetet? Për sa kohë që njeriu nuk e kalon jetën në anije kozmike, identitetin do t'ja japë toka, “fshati i lindjes”,...

Akuza për shpifje, Nishani humb betejën me Erion Veliaj

Gjykata e Tiranës ka rrëzuar kërkesën e Presidentit Bujar Nishani kundër kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj. Presidenti e akuzonte kryebashkiakun për shpifje. Nishani kërkonte...

Berisha “dhuratë’ të veçantë këtë mëngjes për Ramën

Ish  kryeministri Sali Berisha e ka nisur ditën me një postim të veçantë për kreun e qeverisë, Edi Rama. Ai ka postuar në profiling...

FOTO: Grida Duma mbi motor, Basha dhe Rama, anëtarë të Bandës...

Vendi është në prag fushate zgjedhore dhe ato që dëgjohen më shumë janë thirrjet e politikanëve që mundohen të marrin sa më shumë vota....

Kleofina Pnishi, shqiptarja që është zgjedhur Miss në Francë

Kleofina Pnishi, modelja shqiptare me një pasion të madh për kinemanë, tashmë ka arritur një sukses tjetër. Së fundmi ajo ka realizuar një dëshirë...

Rama në Gjirokastër: Synojmë rritje ekonomike 5%

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë sot në një takim elektoral në Cepo të Gjirokastrës. Kryeministri edhe një herë foli për besimin që votuesit...

Këto janë 62 arsyet pse nuk duhet t’i besoni të gjitha...

Prapa një fotografie të realizuar për mrekulli, fshihen fotografët kreativ dhe shumë të zotë, por si e arrijnë ata këtë kreativitet ta shfaqin? Manipulimi...

Gjermania propozon “Berlinin 2” për Ballkanin Perëndimor

  Ministri i Jashtëm gjerman, Sigmar Gabriel, bëri publik një plan të ri për Ballkanin Perëndimor, agjendën “Berlin Plus”, si një nxitje shtesë për ta...