Autoret Postuar nga vizional

vizional

17337 Postimet 0 COMMENTS

Aktorja e njohur turke uron muajin e Ramazanit në gjuhën shqipe

Aktorja Gaye Trugut, e njohur më shumë për publikun shqiptar me rolin e Baharit në serialin “Më fal”, është ndër aktoret më të preferuara...

Intervistë/Orkida: “Duhet trasgresion dhe art kontroversial për të nxitur reagimet e...

   Orkida Braculla, kitarriste dhe tekstshkruese e grupit “Premenstrual Syndrome Nga Sabina Veizaj Nëse mendoni se grupi shqiptar punk feminist “Premenstrual syndrome” është shpërbërë, po j’ua përgënjeshtrojmë....

Mesazhi prekës i Tinka Kurtit: “Unë nuk e harroj Shkodrën,...

Në Teatrin Migjeni i mblodhi kujtimi i mikut dhe bashkëpunëtorit të tyre të ngushtë Serafin Fanko. Për aktorët të cilët kanë dhënë shpirtin për...

Çfarë nuk u pa nga hapja e fushatës së PD! (Fotot)

Foto nga Hamza Hatika Partia Demokratike hapi fushatën elektorale në sheshin para Kryeministrisë, aty ku për tre muaj me radhë qëndroi çadra e protestës...

Lëndimi i qytetarëve në mitingun e PD, reagon Nishani

Problemet në miting, Nishani kërkon angazhim për zbulimin e ngjarjes Presidenti i Republikës, Bujar Nishani po ndjek me shqetësim dhe angazhim maksimal situatën e...

Guvernatori i pazakontë i Norvegjisë, prezanton kartëmonedhat e reja me video...

Banka Qendrore e Norvegjisë ka prezantuar kartëmonedhat e reja nëpërmjet një video muzike Rap, ku Merluci kthehet në para. Në video shfaqet kreu i...

Ironia e radhës e Edi Ramës për Bashën dhe listat e...

Tjetër ironi nga kryeministri Rama për listat e kandidatëve për deputetë të Partisë Demokratike. Pasi i quajti një ditë më parë si lista humbëse...

Ish-shefi i CIA-s: “Në Ballkan kufijtë do të ndryshojnë herët apo...

Ish-shefi i CIA-s për Ballkanin, Steven Meyer ka thënë se në Ballkan do të ketë ndryshim të kufijve herët apo vonë. Në një intervstë...

A e dini pse quhet “kuti e zezë” kur është portokalli?

Është e pamundur të mos keni dëgjuar në ndonjë dokumentar apo edhe në lajme për “kutinë e zezë”, pajisje kjo që duhet ta posedojë...

Filloi të pikturojë halucinacionet e saj, rezultatet janë ‘shokuese’

Kate Fenner është diagnostifikuar me skizofreni në moshën 17 vjeçare, pasi që prindërit kuptuan se gjendja e saj mendore po bëhej më keq çdo...