Autoret Postuar nga vizional

vizional

16387 Postimet 0 COMMENTS

Ja vendi fantastik ku relaksohet familja Obama (Foto)

  Teksa ish-presidenti amerikan Barack Obama kaloi ditën e parë të pushimeve italiane në Toskanë, bashkëshortja Michelle është parë 70 milje larg, në Montalcino. Ish-Zonja...

Ledri flet hapur për dashurinë, tregon për lidhje të re…

Nuk është prononcuar asnjëherë për lidhjet e tij të dashurisë, por pothuaj gjithmonë i janë zbuluar. Sa më shumë fshihet reperi i njohur Ledri...

Prova që fantazmat ekzistojnë?

A është kjo një pjesë e ‘Shtëpisë së përhumbur” qëdo i japë fund debatit mbi ekzistencën e fantazmave dhe fuqisë supernatyrore? Klipi i çuditshëm...

Pse duhet ta filloni ditën me një dush të ftohtë, ja...

Nuk ka asgjë më relaksuese sesa ndjesia e ujit të ngrohtë në trup pas një dite të gjatë. Por mesa duket studimet e fundit...

Mbyten 20 refugjatë në Mesdhe

Së paku 20 migrantë, disa nga ta fëmijë, janë mbytur pasi kanë rënë në detin afër bregut të Libisë. shkruan BBC. Barka e mbipopulluar...

Trumpi viziton Papën, batutat mes tyre..

Hyni! Edhe Donald Trumpi është i mirëseardhur ne Vatikan. Mes Murit të Vajit në Jerusalem dhe samitit të NATO-s në Bruskel, Presidenti amerikan këtë...

Dënohet për shpifje ndaj Tahirit, Paloka: Gjykata vendosi nën presionin e...

  Edi Paloka, kryetari i Grupit parlamentar të PD-së është dënuar sot me 500 mijë lekë gjobë nga Gjykata e Lartë për akuzën e shpifjes...

Mogherini: Siguria dhe mbrojtja janë prioriteti i BE sot, të marrim...

Komisioni Europian ka zhvilluar sot një debat orientues mbi të ardhmen e mbrojtjes evropiane. Kështu thuhet në një deklaratë zyrtare të Komisionit Europian. "Një...

Zakonet që iu mbajnë larg suksesit..

Zakonet janë themeli i jetës sonë të përditshme. Ne ndërtojmë praktikat tona dhe eventualisht janë zakonet dhe rutina jonë na formëson. Ne ose ndërtojmë...

FOKUS – Çështjet që përplasin BE-në dhe SHBA-në

Në vizitën e tij të parë në Bruksel, të premten, presidenti amerikan, Donald Trump është i shumëpritur nga krerët e Bashkimit Evropian, për të...