Autoret Postuar nga vizional

vizional

14996 Postimet 0 COMMENTS

Shkenca: Braktisni formën elektronike dhe filloni të shkruani me dorë

Të ecësh në çdo klasë të kolegjit, jeni të sigurt se do të bëheni dëshmitarë të një deti ekranesh të ndezura laptopësh dhe tastierash....

Këto janë fustanet që duhet të ketë çdo femër në garderobë...

Të gjithave mund t’ju ketë thënë ndodhur të hapni dollpain dhe t’i thoni vetes ‘’Nuk kam asgjë për të veshur’’. Ky është një ndër...

Rama: Humbësi i zgjedhjeve, do të përgëzojë fituesin

  Kryeministri Edi Rama, gjatë një takimi të hënën me banorë të Klosit, deklaroi se reforma në drejtësi është një domosdoshmëri, pasi do të ndihmojë...

Fotoreporteri Hatika i prekur nga “pluhuri misterioz” në mitingun e PD-së

Fotoreporteri i njohur Hamza Hatika ka komemtuar incidentin e ndodhur në mitingun e Partisë Demokratike ku si pasojë e një pluhuri janë helmuar dhe...

Moment i pabesueshëm, fëmija kërkon të ecë menjëherë pas lindjes (Foto/Video)

  Kjo foshnje e porsalindur sfidon besimin e infermierëve dhe gravitetin për të ecur në këmbët e veta të vogla vetëm pak minuta pas lindjes....

Greta Koçi dhe Genci vijnë me projekt surprizë

  Kemi hyrë në sezonin në të cilën artistët tanë sjellin projekte të reja, më së shumti këngë ritmike. Në mesin e artistëve që janë...

Pak kalori dhe shumë lëndë ushqyese, njihuni me ushqimet më të...

Gjithmonë marrim këshilla se duhet vazhdimisht të konsumojmë më shumë ushqime të pasura me lëndë ushqyese, por shpesh përfundojmë duke ngrënë më shumë ushqime...

Cilat janë qytetet me qiratë për shtëpi më të larta në...

Qiraja e shtëpisë me shumë mundësi ha pjesën më të madhe të pagës suaj në muaj, nuk ka rëndësi se në cilin vend të...

Tabela/ Më të pasurit dhe më të varfrit; Shqipëria, në vendin...

A e dini cilat janë shtetet më të pasura dhe më të varfra, ku paraja ka më shumë vlerë, dhe ku renditet Shqipëria? Për...

Ministri Demiraj takon ambasadorin britanik, zgjedhjet e lira kryefjalë e bashkëbisedimit

Ministri i Punëve të Brendshme Dritan Demiraj zhvilloi një takim me ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar Duncan Norman. Ministri Demiraj i shprehu ambasadorit ngushëllimet...