Asnjë gjurmë nga i vogli, por mami Miriami duket në super formë...

Asnjë gjurmë nga i vogli, por mami Miriami duket në super formë 2 javë pas lindjes së djalit

334
0

Kënga “Duam” e Mirianit dhe Albanit rezultoi mjaft e sukseshme pa e ditur njeri se ky titull do ihte emri i djalit të çiftit i cili erdhi në jetë vetëm dy javë më parë. Mëngjesin e sotëm, Miriami ka postuar foton e parë pas lindjes ku shkëlqen e tëra.

“Mirëmëngjes”, shkruan Miriami krah kësaj fotoje ku ka marrë komplimenta të shumta.

Miriami dhe Albani treguan se emri i vogëlushit është shumë i veçantë jo vetëm sepse është titulli i këngës së tyre, por edhe inicialet e emrave të tyre si prindër janë në mes të bashkimit të dy emrave të vogëlushëve DU-AM-ELI, si një shtyllë ku ata mund të mbështeten gjithmonë.