Arrestohet vajza shqiptare, shantazhon 80-vjeçarin me të cilin fliste në internet: Të...

Arrestohet vajza shqiptare, shantazhon 80-vjeçarin me të cilin fliste në internet: Të publikova fotot, po s’më dhe 3 mijë euro

235
0

Policia ka arrestuar nje vajze 27- vjeçare shqiptare qe banon ne Itali.
Mediat italiane shkruajne se ajo ka shantazhuar nje burre 80 vjecar, me te cilin kishte pasur biseda ne nje chat erotik, e madje kishin shkembyer edhe foto kompromentuese.

Nga hetimet e bera pas denoncimit te “viktimes”, vajza e re kishte bere biseda erotike ne internet me te moshuarin per disa kohe, i kishte derguar foto intime dhe kishte marre foto edhe prej tij.

Me pas e kishte shantazhuar. “Do te publikoj fotot ne internet nese nuk me jep 3 mije euro”.

I moshuri beri denoncimin dhe policia e instruktoi ate qe pranonte paktin dhe te dorezonte parate. Ne ate moment, e reja eshte vene ne pranga ne kushtet e flagrances.