Armina Mevlani ‘zbulon’ sëmundjen që e torturon: Ndihem e pasigurt për jetën,...

Armina Mevlani ‘zbulon’ sëmundjen që e torturon: Ndihem e pasigurt për jetën, vuaj… Foto)

110
0

 

Blogerja e njohur Armiana Mevlani është një prej personazheve të shoëbizzit shqiptar që gjithmonë  tërheqin vëmendjen e  mediave rozë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet  sociale, ku ndan me ndjekësit  e saj momente nga jeta saj.

Këtë herë përmes disa postimeve në rrjetet sociale Armina është pyetur nga fansat e saj nëse ka vujtur ndonjëherë nga ankthi. E kësaj pyetje blogerja i është përgjigjur:

Unë mendoj se në një moment të gjithë ne vuajmë nga ankthi. Është normale të ndjeheni të pasigurt për jetën sepse asgjë nuk është e garantuar. Vuaj kryesisht nga stomaku, por është vetëm në periudha të caktuara jo konstante. Mundohem të shoh gjithmonë anën e mirë në gjëra dhe të bëj shumë joga.”