Arbana Osmani surprizon Xhemi Shehun në mënyrën më të bukur (FOTO)

Arbana Osmani surprizon Xhemi Shehun në mënyrën më të bukur (FOTO)

195
0

Arbana Osmani i ka dërguar një kompozim lulesh mikeshës së saj më të mirë, Xhemi Shehu.

Moderatorja Arbana Osmani ka vendosur të surprizojë miken e saj të zemrës, Xhemi Shehun. Me një kompozim lulesh, dërguar Xhemit duket se Arbana Osmani kërkon ta vlerësojë në çdo moment miqësinë e veçantë.

 

“Ti e bën botën time më të bukur! Të dua Panda”– shkruan Xhemi Shehu në foton e postuar në rrjete sociale, ku tregon dhuratën e Arbanës.

 

Prej vitesh, Arbana dhe Xhemi ruajnë një shoqëri të sinqertë me njëra-tjetrën. Gjithmonë bashkë, moderatoret shkojnë në shtëpitë e njëra-tjetrës dhe tregojnë hapur dashurinë që kanë.