Arbana Osmani nuk fshihet më, shfaq hapur dashurinë për Eduartin: Suksese zemër

Arbana Osmani nuk fshihet më, shfaq hapur dashurinë për Eduartin: Suksese zemër

391
0

Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduard Grishaj duket se i kanë mbyllur pushimet në Marok dhe po punojnë për filmin më të fundit ku Eduardi është regjisor. Çifti poston shpesh foto në rrjete sociale ku shfaqen mjaft të lumtur, por nuk mungojnë dhe komentet romantike.

 

Së fundmi moderatorja ka postuar disa video në Instastory ku tregon skema të shkurtra nga xhirimet e filmit të partnerit të saj me mbishkrimin “Paç fat” duke e shoqëruar me emoji zemre.

 

Nga videot e postuara nga Arbana kuptohet se filmi po xhirohet në Bogë dhe pjesë e filmit do të jetë aktorja Ema Andrea.

 

Duket se Eduardi mbështetje më të madhe në këtë projekt do të ketë Arbanën.

loading...