Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj bashkë në Alberobello, komentuesit i nxjerrin zbuluar...

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj bashkë në Alberobello, komentuesit i nxjerrin zbuluar (FOTO)

435
0

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj po kalojnë pushimet bashkë në Itali. Ata kanë postuar foto nga i njëjti vend turistik, i cili dallohet qartësisht që është Alberobello, një vend në krahinën e Puglia-s që ka shtëpitë karakteristike në formën e kërpurdhave.

 

Pak ditë më parë Eduart Grishaj postoi foto nga ky vend, dhe komentuesit e gjetën menjëherë ku ndodhet. Ndërkohë ditën e sotme moderatorja, Arbana Osmani ka postuar një foto nga i njëjti vend dhe ndjekësit e kanë gjetur menjëherë vendin turistik.

 

“Alberobello”– i shkruan një komentues Eduart Grishaj.

 

“Aleberobello, afër Puglias, kënaquni,”– shkruan një ndjekëse në profilin e Arbana Osmanit.

 

Që ata po i bëjnë bashkë pushimet, nuk ka më asnjë dyshim!