Anulohet ndeshja, pasi tifozët e armatosur luftojnë në tribuna

Anulohet ndeshja, pasi tifozët e armatosur luftojnë në tribuna

296
0

Një ndeshje e divizionit të dytë mes Independiente Rivadavia dhe Atlanta në Argjentinë, është anuluar të dielën, për shkak se tifozë të armatosur janë përleshur në tribuna.

Policia nuk kishte qenë në gjendje të garantojë siguri dhe si pasojë ekipet e kanë braktisur ndeshjen