Angela Martini ngre temperaturat me këto foto

Angela Martini ngre temperaturat me këto foto

382
0

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini nuk i lë fansat e saj që ta harrojnë

Ajo me ta e ka ndarë një foto të re në Instagram dhe duket joshëse e veshur me një fustan të shkurtër i cili i zbulon këmbët.

“Përqafoni dhimbjen dhe ju do të fitoni këtë lojë!”, ka shkruar ajo ndër të tjera pranë postimit të fotografisë.

Angela njihet si një ndër femrat më seksi shqiptare