Andi bën reagimin e fortë: Më detyruan të heshtja, kisha frikë nga...

Andi bën reagimin e fortë: Më detyruan të heshtja, kisha frikë nga kontratat (nuk gjeta dashurinë që prisja)

248
0

Ashtu siç e kishte premtuar ish konkurenti i ‘Përputhen’, Andi ka reaguar sërish pasi nëpër media kanë qarkualluar disa fotografi ku shihen Tea dhe Bearti, ish-konkurrent i ‘Përputhen’ në një vend malor me borë duke u puthur.

Përmes një statusi në ‘insta Story’ Andi shprehet tejet i zhgënjyer dhe se ka dashur me kohë të largohet nga emisioni por nuk e ka bërë këtë për shkak të kontratave që kishte nënshkruar me ‘Përputhen’.

Më poshtë Andi lë të kuptohet se mes tij dhe Teas çdo gjë ka marrë fund.