Alketa Vejsiu shkëlqen nga pushimet, larg prej plazhit

Alketa Vejsiu shkëlqen nga pushimet, larg prej plazhit

246
0

Prezantuesja shqiptare, Alketa Vejsiu, ka treguar format trupore nga pushimet.

 Bukuroshja e ekraneve televizive ka shkuar një një restort turistik larg nga plazhet.

Ajo ka shijuar ujin dhe atmosferën e ajrin e pastër rrëzë maleve të bukura dhe gjelbërimit në alpet italiane.

Dhe si natyra e bukura, ashtu ka shkëlqyer edhe ajo me linjat trupore dhe bukurinë në rrjetin social Instagram.

Ajo thotë në këtë postim se e ka pasur të vështirë që të largohet nga ky vend, pasi që po kënaqej tej mase.

Fotografia e Alketa Vejsiu