Alketa Vejsiu nxit plot reagime me një pozë provokuese

Alketa Vejsiu nxit plot reagime me një pozë provokuese

289
0

Teksa po bëhet gati për të prezantuar në “Sanremo 2020”, Alketa Vejsiu nuk harron që të bëjë postime në profilin e saj në “Instagram”.

Së fundmi, moderatorja e njohur ka publikuar disa poza ku shfaqet mjaft seksi dhe elegante. Ajo shfaqet e veshur me një pallto ngjyrë kaf, ndërsa shfaq hiret e saj.

Me këto fotografi, Alketa duket se ka marrë vëmendjen e gjithë ndjekësve të saj, pasi