Alesia Bami ‘çmend’ rrjetin me fotot e fundit

Alesia Bami ‘çmend’ rrjetin me fotot e fundit

196
0

Alesia Bami vijon të postojë foto të nxehta në rrjetet sociale.  Së fundmi bukuroshja e ekranit ka pozuar me një fustan të kuq, ku nxjerr në pah të gjithë hiret e saj dhe format bombastike.

Në një ditë kur luan edhe Kombëtarja e futbollit, nuk mund të mungonte ngjyra e kuqe.  Sigurisht që nuk kanë munguar komentet e shumta komplimentuese…